ДАН ОТВОРЕНИХ ВРАТА ЗА БУДУЋЕ ПРВАКЕ!!!

Објављено недеља, 31 март 2024

ДАН ОТВОРЕНИХ ВРАТА ЗА БУДУЋЕ ПРВАКЕ!!!

Дана 29. марта 2024. традиционално смо отворили врата за будуће ђаке прваке. Били су наши гости. Добродошлицу им је пожелела директорка школе Гордана Каранац.

Ученици четвртог разреда стиховима песме, најавили су своју учитељицу Верицу Драгићевић.

И ове године осмислили смо креативне радионице, у духу доласка пролећа. Предшколци су својим вредним прстићима правили  пролећне шешире. Потом смо са ћацима четвртог разреда уз музичку пратњу наставнице Весне Ђуновић, заиграли уз нумеру „ Пролећно коло.“ Несебичну помоћ пружила нам је Ана Јекић, психолог наше школе.

Најинтересантнији део дружења биле су спортске игре,  са наставником Ђорђем Павловић и наставницом Тамаром Станковић у сали школе.

Долазак будућих првака је нова радост за нашу школу.  Срећни смо што је још једна генерација пошла на своје осмогодишње путовање!