СПОРТСКО ДРУЖЕЊЕ

Објављено петак, 29 децембар 2023

СПОРТСКО ДРУЖЕЊЕ

29.12. поводом краја године и краја 1.полугодишта, а у склопу спортских такмичења у школи су одржана такмичења у Футсалу између ученика 5/1 и 6/1, као и између 7/1 и 8/1. Након тога је одржана одбојкашка утакмица најбољих 14 ученика (6 и 1 измена чине екипу). Затим је одржан турнир у Баскету 3 на 3  са 4 екипе, полуфинала, финале и за 3.место ( истовремено на оба коша полуфинала, као и финале и за треће место ). На крају одржана су истовремено такмичења у мини фудбалу 3 на 3 на половини терена, а на другом делу Бадминтон 2 на 2 и стони тенис индивидуално, они који нису у том тренутку учествовали у наведеним такмичењима  учествовали су у надвлачењу комопца или игри одбојкашког додавања на испадање или без испадања.