Дан школе

Објављено среда, 26 април 2023

Дан школе

У Основној школи „Божо Томић“  је обележен Дан школе 21. априла. 2023.год. Пригодним програмом смо дочекали госте са којима  се одвија дугогодишња сарадња у разним областима.

Програм је започео виртуелном шетњом ученика  из издвојеног одељења из Рожаца кроз значајне објекте Чачка, као престонице културе за ову годину, до доласка у Пријевор и у нашу школу. У холу школе, кроз песму, игру и глуму, представили су се ученици млађих и старијих разреда матичне школе.

Уследио је поздравни говор директорке школе Гордане Каранац, са освртом на постигнуте успехе ученика наше школе на разним такмичењима. Задовољнo лица публике, гостију и учесника је програму је забележено на фотографијама.