Пријем првака

Објављено петак, 07 септембар 2018

ДОБРО ДОШЛИ ПРВАЦИ!

Полазак детета у школу је велики догађај за све у породици, a наша школа традиционално организује пријем за ђаке прваке . Свечано je било и овог 3. септембра 2018. године а пријему су присуствовале маме, тате, баке и деке будућих првака.

Да би им овај дан остао у најлепшем сећању потрудили су се су њихови старији другари ,трећаци и четвртаци, који су са својим учитељицама припремили пригодан програм и тако измамили осмехе на њиховим лицима. Дружили су се са једним вуком који пише песме, воли децу и све наше песнике. О правилима понашања у учионици упознали су их једна табла, креда, клупе и столице, сунђер. Дружење је завршено песмом и поруком: НЕМА ТОГА ШТО НЕ МОЖЕ ДЕТЕ!!!

Срећу је пожелела и директор школе, Гордана Каранац, са жељом да сваки дан у школу долазе са радошћу, насмејани и весели.

Своје прваке прозвала је учитељица Весна Јанковић и позвала их да смело и храбро закораче у школске клупе.

Добро нам дошли мали ђаци!

Радујемо се вашем доласку!