Упис у први разред

Тел/фаx: 032/88 33 11

E-mail: os.bozotomic@mts.rs; site : www.osbozotomic.edu.rs

УПИС У ПРВИ РАЗРЕД

Обавештавају се родитељи и будући прваци да ће у суботу 22.04.2017. године од 10:00 часова бити организовано упознавање са школом, учитељима, наставницима, радионице и дружење. Тестирање и упис деце у први разред наше школе ће почети у понедељак  24.04.2017. године.

У први разред се уписују деца рођена од 01.марта 2010. до 28.фебруара 2011.године.

У први разред се могу пријавити и деца за превремени полазак чију спремност за полазак у школу утврђује психолог, а могу се уписати и деца рођена пре 01. марта 2010. године а која због здравствених или других разлога нису раније уписана у школу.

Тестирање деце у циљу провере спремности за полазак у школу вршиће психолог школе.

Потребна документа за упис :

- извод из матичне књиге рођених (може фотокопијa)

- лекарско уверење о спремности - зрелости детета за полазак у први разред

- уверење о похађању предшколског програма (доставља се по завршетку програма, у јуну месецу )

Родитељима будућих првака наше школе биће уручени позиви 22.04.2017 за упис и термин тестирања.

Пуно успеха у будућем школовању !