8.MART

Објављено четвртак, 21 март 2013

ИЗВЕШТАЈ СА ОМОМАРТОВСКЕ РАСПРОДАЈЕ

Наш разред V1 је организовао велику дводневну распродају поводом 8.марта.

Били смо веома успешни у томе. Трудили смо се сви и тај труд је доста вредео. Било је цветића од папира, огрлица од плестелина, брошева, накита и доста тога. Наш разредни старешина нас је усмеравао у свему: организацији, у продаји, ангажовању...Ученици су правили цветове од папира, радили на огрлицама од пластлина. Били су подељени у две групе: једна је правила привеске док их је друга група бушила и спремала за увлачење канапа. Продаја се успешно завршила.

Наш разред, наравно са разредном, би желео да сви будемо сложени као и током ове распродаје, да сви заједно учествујемо у разним акцијам и да тако остане и до краја Основне школе.