Пријем првака

Објављено уторак, 03 септембар 2019
Пријем првака

Као и сваког септембра, и ове године школа је отворила врата добродошлице за ђаке прваке.Весело лице учитељице Јасмине Стјепановић, која ће водити први разред, сачекало је децу и родитеље у холу наше школе. Да употпуне свечаност потрудили су се ученици трећег и четвртог разреда са учитељицама Светланом Ђорђевић и Драгицом Драгин. Извели су представу „Први школски дан“ на сцени ливаде и у костимима цвећа, мрава, бумбара и пчела. У шаренилу хола школе будуће прваке поздравила је и Гордана Каранац, директор школе.

Уз песму, игру и глуму, прваци су осетили топлину будућег окружења у коме ће стећи прва знања и другарства и које ће бити део њих наредних осам година.

У Пријевору, 2.9.2019.год                                                                                                                                                                                                                                                                         Извештај поднела Светлана Ђорђевић