Дан отворених врата

Објављено четвртак, 04 април 2019

ДАН ОТВОРЕНИХ ВРАТА

У среду, 3.4. 2019. г. предшколци из вртића ,,Ђурђевак“ посетили су нашу школу. Заједничко дружење кроз занимљиве креативне радионице, приредили су им ученици четвртог разреда са својом учитељицом , наставник физичког васпитања и музичке културе, психолог и директор школе.

У игри,, Погоди скривену бајку“ брзо и успешно открили су решења.Изненађење је тек следило. Да машта може свашта показали су вешти предшколци правећи чаробне бомбоне, крофнице, лизалице, колаче... којима су украшавали слатку кућу из бајке ,,Ивица и Марица“. Није изостала ни помоћ родитеља. А на крају смо се сладили правим слаткишима!

Да је игра оно што највише воле показали су у сали школе, где њиховој радости није било краја. Уживали су у савладавању полигона препрека , спортским играма , показујучи спретност и спортски дух.

Браво предшколци!

Видимо се 1. септембра у школским клупама!