САВИНДАН

Објављено понедељак, 28 јануар 2019

САВИНДАН

Дана 27.1.2019. године наша школа обележила је школску славу, Савиндан. Ове године, по први пут, целокупан програм одржан је у цркви Светог Ђорђа. У програму су учествовали ученици од првог до осмог разреда који су кроз своје наступе показали како рецитују, глуме и играју.

Након сечења колaча уследио је наступ хора ученика старијих разреда, уз пратњу наставнице музичке културе. Затим су, на радост родитеља и свих присутних наступили прваци и другаци са својим рецитацијама. Своје глумачке способности показали су нам ученици четвртог разреда извођењем драмског дела Сунце Светог Саве. Као добри глумци показали су се и старији ученици који су извели драмско дело Свети Сава помаже сиромашним људима. Свечаност је завршена Краљевим колом које су одиграли ученици трећег разреда.